אודות

היי,

שמי שירלי בר-און ואני שפית המתמחה בתזונה טבעית ובריאה מעל 5 שנים. אני חייבת להודות שעד אז הייתי מאוהבת בבשר, לא חושבת שעבר יום בלי מנת בשר אבל גופי הרגיש שמשהו לא מתפקד כשורה וחברה טובה דיי במקרה המליצה לי לבוא להרצאה בנושא של תזונה טבעית…. באותו הערב התאהבתי, גיליתי עולם חדש ומופלא שטרם הכרתי.

אחרי חודשיים של שכנועים משפחתיים הצלחתי להוציא את הבשר מביתי… הצלחתי לשכנע שני גברים (בעלי ובני היקר) שאוכל טבעי יהיה לא פחות טעים מהאכול שהם אוכלים עכשיו ואתם תודו לי בהמשך.
כעבור שלושה חודשים שקראתי והתנסיתי המון הצלחתי להגיע לרמה שמשפחתי כבר לא מעירים על הטעם של הארוחה אבל אני גם הבטחתי להם שהם גם ירגישו טוב יותר עם גופם לגם זה קרה… באותו הרגע הרגשתי גאווה, הרגשתי שהצלחתי לעשות משהו טוב יותר למשפחתי ולי.

שכנתי הטובה (מיכל) שגם היא אשת משפחה עם 2 ילדים לא המתינה הרבה זמן והתחילה לפקוד את מטבחי לעיתים תכופות במטרה ללמוד ממני את המטבח הטבעי והבריא כדי שתוכל גם היא להכניס את הנושא לביתה…
כמובן שהיא גם הצליחה ומשם הכל היסטוריה…..

 

כמובן שזה לא חייב להיות 100% תזונה טבעית, הגוף ידע להתמודד גם עם 20-30 אחוזים של אוכל לא בריא… כל מגמה לגיוון האוכל הבריא היא חיובית.